Menu

O společnosti

Profil společnosti

Společnost ASTRA Lighting s.r.o. je obchodní společnost zabývající se prodejem osvětlovací techniky, návrhy a výpočty osvětlení, distribucí a poprodejním servisem pro zákazníky, s působností v České republice. Svým klientům přináší vynikající světelná řešení pro nejrůznější sféry profesionálního použití.

ASTRA Lighting s.r.o. byla založena na konci roku 2014, kolektiv jejích pracovníků však tvoří bývalý obchodní tým společnosti SITECO Lighting. I když je ASTRA Lighting novou firmou na trhu osvětlovací techniky, ve své obchodní a projektové činnosti nadále využívá dlouholetých zkušeností svých pracovníků s osvětlovací technikou SITECO.

Partneři společnosti

ASTRA Lighting s.r.o. je

  • autorizovaným distributorem osvětlovací techniky SITECO pro Českou republiku a přímým dodavatelem od výrobce Siteco Beleuchtungstechnik GmbH, Traunreut, Německo.
  • autorizovaným partnerem a obchodním zástupcem pro ČR výrobce osvětlovací techniky LUG Light Factory Poland, dodavatelem prvotřídních LED svítidel pro technické i architektonické osvětlení.
  • výhradním autorizovaným obchodním zástupcem pro ČR belgické společnosti TAL – Technical Architectural Lighting, výrobce architektonických, dekorativních a na design zaměřených LED svítidel pro interiéry i exteriéry

MISE

Společnost ASTRA Lighting a její zkušený obchodní a technický tým mají za cíl pokračovat v úspěšném prosazování světových produktů SITECO, LUG a TAL na českém trhu a svým zákazníkům poskytovat moderní a účinná řešení osvětlení založená výhradně na kvalitních produktech, výjimečných z hlediska technologie i designu. Taková řešení jsou energeticky optimalizovaná a úsporná, splňují přísnou legislativu týkající se životního prostředí a především pak vytvářejí zrakovou pohodu člověka v daném prostředí a k danému účelu.